Polityka prywatności

Kontakt:

shop@nopony.pl

Tel. 602 759 481

Dane firmy:

No Pony Spółka z o.o.

Ul. Śniardwy 8 / 76,

02-695 Warszawa

NIP 5213919497

Krs 0000882267

Konto bankowe : 36 1090 2590 0000 0001 4756 2636

Santander Bank Polska

Reklamacje:

Każdy zakupiony produkt w firmie No Pony  mogą Państwo zareklamować w przeciągu 24 miesięcy od daty jego zakupu. To, co ważne zasada ta dotyczy również produktów przecenionych.

W celu zgłoszenia reklamacji należy dołączyć do reklamowanego towaru wypełniony formularz reklamacyjny, a produkt odesłać na wskazany poniżej adres.

No Pony Sp. z o. o.

Ul. Certowicza 14

07-410 Ostrołęka

Polityka prywatności:

Rejestracja Konta

Dane

W celu założenia Konta zbierane i wykorzystywane są przez Nas dane identyfikacyjne takie, jak: imię i nazwisko, oraz dane kontaktowe: adres e-mail, a także wybrane przez Ciebie hasło. Adres e-mail służy do korzystania ze Strony internetowej i logowania się na niej. Imię i nazwisko jest używane przez Administratora wyłącznie do kontaktu z Klientem.

Cel przetwarzania danych

Wykorzystujemy powyższe dane osobowe do utworzenia lub prowadzenia Twojego Konta.

Podstawa przetwarzania danych

Podstawę prawną do przetwarzania danych w ramach korzystania z Konta stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO czyli wykonanie umowy o prowadzenie Konta w Sklepie internetowym.

Okres przechowywania danych/kryteria określania okresu przechowywania

Twoje dane osobowe zawarte w Koncie będą przetwarzane przez czas funkcjonowania Konta, czyli przez czas trwania świadczenia usługi prowadzenia Konta w Sklepie internetowym. W każdej chwili możesz podjąć decyzję o usunięciu Konta, co skutkować będzie również usunięciem Twoich danych osobowych z bazy. Pamiętaj, że usunięcie Konta nie skutkuje usunięciem danych dotyczących złożonych za pośrednictwem Sklepu internetowego zamówień.

Zakupy – Zamówienia z logowaniem i bez logowania

Dane

Kiedy dokonujesz zakupu naszych towarów, oprócz danych identyfikacyjnych (jak imię i nazwisko) i kontaktowych (jak numer telefonu, adres lub adres e-mail) zbieramy także informacje dotyczące Twoich zakupów i płatności (np. informacje o zakupionych towarach, wartości zamówienia, sposobie płatności, danych do faktury i adresie dostawy). Danych tych będziemy od Ciebie wymagać każdorazowo w przypadku dokonywania zakupów bez logowania, czyli innymi słowy bez założenia przez Ciebie Konta Sklepie internetowym, bądź jednorazowo przy tworzeniu Konta.

Cel przetwarzania danych

Przetwarzanie danych w określonych powyżej sytuacjach będzie odbywało się w celu realizacji umowy sprzedaży lub w związku z zamiarem jej zawarcia, jak również wypełniania obowiązków nałożonych na Nas przez obowiązujące przepisy prawa (np. wystawienie dokumentu sprzedażowego).

Podstawa przetwarzania danych

Podstawą prawną do przetwarzania danych dotyczących zakupów jest zawarcie i realizacja umowy, której jesteś stroną, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Okres przechowywania danych/kryteria określania okresu przechowywania

Przetwarzamy Twoje dane osobowe do czasu zakończenia umowy, a po tym czasie, w innych zgodnych z prawem celach, związanych z umową np. okresem zabezpieczenia ewentualnych roszczeń tj. do końca roku kalendarzowego, w którym upływa 6-ścio letni termin przedawnienia. W przypadku braku zawarcia umowy przetwarzamy Twoje dane – do czasu rozpatrzenia wniosku oraz przez 3 lata w celu ewentualnych reklamacji oraz roszczeń.